Fiat doblo 2011 ndrrim me tok ose banes tvogel

Shitet nga: Bashkim 16 Jan 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Doblo
Shitet fiat doblo 2.0 multijet full ekstra shum i mire dhe shum i ruajtur si brenda ashtu dhe jasht fiati i posedon keto te dhena
1 vit rks e sapo doganuar :
Klima tronik
Tempomat
Senzora mbrapa
Dritaret me rrym
Mbyllje ( centrall )
Karrikat me nxemje
Air bag
Bord kompjuter
Start stop
Radio cd + qip
Ka rrypin e nderruar ne servis te autorizun dhe ka fature dhe garanci
Fiati eshte i porositur ka 2 qelsa
i ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim