FLM U SHITTTT

Shitet nga: alberti 03 Tet 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
SHES FIAT PUNTO 1.9 JTD VITI FUND 2004
VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT POSEDON KLIM ABS CENTRAL ETJ ETJ REGJSTRIM EDHE 9 MUAJ
NR KONTAKTI 045 368 718 OSE 045 207 206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim