Lancia 1.6- b.shitet urgjent

Shitet nga: albert 23 Qer 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   2 800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lancia
Modeli: Delta
shitet Lancia delta 1.6- Benz. viti i prodhimit 1999
Klimatronik,gjamat elektronik.makina eshte ne gjendje te rregullt,dhe shume e ruajtshme
Mundesi ndrrimi.
Ka afat regjistrimi edhe 4 muj.
Me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim