MERCEDES E 270 Avangard -01

Shitet nga: xxxxxxxxx 10 Mar 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
SHES MERCEDES E 270 Avangard ne gjendje shum te mir optike dhe teknike
Vetura posedon;KLIM,ABS,AIR BAG,ASR,eshte full ekstra eshte tip tronik etj,
PER INFORMATA NA KONTAKTONI 044 323 430
049 323 430
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim