u shit flm merrjep.

Shitet nga: auto sallon adri 09 Pri 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Shes Mini Coper Benxin 1.6 ne fund te 27.11.2003
ne gjendje shum te mire teknike posedon klim funksionale gjamat me rrym pasqyret me rrym regjistrim 11 muj fellne me goma te reja airbeg abes srvo centrall 2 qelsa etj.
Veturen mund ta merrni dhe ta kontrolloni ku te doni per ma shum info 044838742.
Ju Mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim