Mercedes 300 SD Turbo Disell Eksta Amerikan

Shitet nga: mecedes SD 09 Maj 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Mercedes 300 SD Turbo diesel viti:1981 Prodhuar per tregun ' AMERIKAN ' Eshte ne gjendje te Rregullt gjithcka dhe ka komforin te likures dhe karrigat - Gjamat - shiberi jan te instaluar me rryme prandaj esht e teper te shkruhet per sendin sepse ashtu siq e kame shkru edhe esht per mashum ejani dhe eshini vet faliminderit per mirkuptim Bajm edhe Ndrrim me qka me komvenon mu flm vetura asht rks pronari ipar vet ekam doganu Nkosov mos Elyp se tjeter ska

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim