U shit flm Merrjep .

Shitet nga: auto sallon adri 28 Dhj 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
shes mercedes 190 1.9 dizel 1 vjet regjistrim ne gjendje shum te mire teknike dhe optike i shtrengume tip top i bukur si jasht ashtu edhe mbrenda per ma shum info 044838742
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim