Mercedes C200 tip tronik pa dogan -02

Shitet nga: 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
shitet mercedesi C clas 200. CDI i posa ardhur nga gjermania ne xhendje perfecte kerri posedon klim 2 zonale plus klimaxtronic karrikat me nxemje ne komplet kerrin pasqyret me rrym dhe me nxemje karrikat i levizin me rrym xhamat me rrym abs esp tempomat drita tmjegulles komanda ne timon osht automatik tip tronic kerri o pa dogan dhe ke full opcione qmimi 4200eu nr per kontakt 044280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim