U SHITTTT

Shitet nga: AUTO SALLONI ALDIONI 21 Nën 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 999 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 230
SHES MERCEDES SPRINTER VITI FUND 96 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR PUNON MIR SHUM HEC MIR ASHT SHUM I RUJTUN SI MRENDA ASHTU DHE JASHT KA KABIN MPRAPA ME 2 RENA ULSE SHYBER NALT E SHUM E SHUM SENDE TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR NR KONTKAT 045 368 718 045 204 206 XXX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim