Mitsubishi karizma -97

Shitet nga: zekirja 27 Qer 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet Mitsubish Carisma 1.9 Dizel. Ka pak problem ne motorr.
Bejme edhe ndrrim me naj vetur tjeter
Regjistrim ka deri me daten 18-gusht-2015
Te interesuarit mund te kontaktojn ne nr:
045-597-291 dhe ipko 049-239-427
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim