Opel Askona 2.0

Shitet nga: Arben 15 Tet 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Ascona
Opel Askona ka sistemin me gaz dhe me benzine. Vetura shitet me marreveshje sa i perket cmimit dhe kryesisht eshte e paperdorshme dhe mund te blihet per pjese. Dmth nuk eshte e regjistruar qe dy tre vite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim