Opel Astra 1.7 Dti dizel viti-05

Shitet nga: Arian 18 Sht 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes opel astra 1.7 DTI Dizel
regjistrim 1 vjet j ne fund te 2004
ne gjendje shum te mire teknike
Posedon
Klimatronik
Gjamat me rrym
pasqyret me rrym
muzik te mire
liber servisi dhe servisin e ka te kryer me rryp dhembzor me kejt koplet set
3 qelsa
fellne me 4 goma te reja te dimrit
10 muj j regjistrim
Airbeg Abes Hidraulik Centrall etj etj
Vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike nuk ka nevoj te investohet as edhe 1 ero ne te e bukur si jasht ashtu edhe mbrenda e shtrengume tip top me nje fjal vetura eshte e kompletuar
Per ma shum info 049559118.
Ju Mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim