OPEL ASTRA 1.6 AUTOMATIK

Shitet nga: Auto FIDALBI - ferizaj 20 Mar 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet opel astra 1.6 benzin automatik viti 2004 ne gjendje shum te mir teknike me dogan dhe honologim te paguar automatik , kilometra te kaluara 71.650 te garantuara.
KONTAKT : 044504375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim