Opel Astra

Shitet nga: nexhat 06 Dhj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   4 700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
URGJENT Shes veturen Opell Astra 1.4 benzin
viti i prodhimit dhjetor 2005
vetura ka regjistrim deri 13/05/2017
vetura eshte ne gjendje te rregullt
per me shum informata na kontaktoni
tel. 044 367 479 dhe
viber +377 44 367 479
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim