FLM U SHITTTTT

Shitet nga: auto salloni aldioni 28 Sht 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
SHES OPEL CORSA 1.2 BENZIN VITI FUND 2002 VETURA ASHT ME TABELA RKS AUTOMATIK ASHT SHUM NE GJENDEJ TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT SHUM E RUJTNE SI MRENDA ASHTU DHE JASHT
POSEDON KLIMA AC OLLOGENKA NE BRANIK GOMA TE REJA 2 QELSA KASETOFONIN CD ETJ ETJ
VETUREN MUNDENI TA MERRNI TA QONI KU TE DONI PER QFAR DUSH KONTROLLE
NR KONTAKT 045 368 718 045 207 206 XXX
VETURA ASHT TEK AUTO SALLONI ALDIONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim