U SHITTT

Shitet nga: AUTO SALLONI ALDIONI 08 Dhj 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 555 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
SHES OPEL KORSA 1.2 BENZIN VITI FUND 2002 VETURA ASHT E SAPO ARDHUR NGA ZVICRRA VETEM ME DOGAN TE PAGUAR ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT SHUM E RUJTNE SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA AC ABS CENTRALL FELLNE SHUM TE MIRA ME GOMA TE REJA GJAMAT ME RRYM E SHUM E SHUM SENDE TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR NR KONTAKT 045 368 718 045 207 206 XXX VETURA ASHT TEK AUTO SALLONI ALDIONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim