U SHITTTT

Shitet nga: auto salloni aldioni 22 Dhj 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shes opel corsa 1.3 cdti viti fund 2004 vetura osht me tabela rks e qlajmruar osht shum ne gjendje te mir teknike dhe optike shum e rujtne si mrenda ashtu dhe jasht posedon klima ac kasetofonin cd komanda ne vollan 2 qelsa ollogenka ne branik goma te mira me fellne shum te mira farat me llup e shum e shum sende te tjera qe si kemi permendur nr kontakt 045 368 718 ose 045 207 206 xxx vetura osht tek auto salloni aldioni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim