u shit flm merrjep nga auto sallon adri

Shitet nga: Auto Sallon Adri 04 Nën 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Shes opel Meriva dizel 1.7 ne fund 2004 ne gjendje shum te mire teknike vetura i ka te gjitha serviset e kryera dhe nuk ka nevoj me investu as edhe 1 ero ne te vetura posedon klimatronik komanda ne timon karrikate te likures plus me nxemje gjamat elektronik pasqyret elektronike fellne me goma te mire dhe shum sende te tjera
Veturen mund ta merrni dhe ta kontrolloni ku te doni per ma shum info 044838742.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim