Opel Signum 1.9cc CDTI - Full extra , RKS

Shitet nga: Valdrin 31 Tet 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 750 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Signum
Shes Opel Signum 1.9cc CDT I( Dizell ) ecotek motorr , 6 shpejci , Viti i prodhimit 12/2005 , Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS , Te kaluara 170.000 km , Vetura posedon : - Klimatronik
- Board kompjuter
- Senzor shiu
- Senzor Parkingu para dhe mbrapa
- Tempomat - ESP , ABS , AirBag - Komanda n'timon - Karrika me nxemje
- Shiber
- Drita me llupa xenon
+ drita mjegulle - Interier te ruajtur
- Xhama kollor
- Llasnje kromi
- Fellne dhe 4 goma dimri t'reja
, etj ... Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme ---------------- Info : 044-109-711 / 044-126-301 ---------------- Qmimi : 4.750 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim