Opel Vectra -02

Shitet nga: Alburim 05 Dhj 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet vectra c gts 2.2 16v dti
Airbag 8 abs esp
Klima tronik para-mbrapa
Pasqyret me rrym xhama me rrym +te zi
Karrika gjysem lekur
Fellne 17-qe me Goma te reja
Radio me cd me shanzher
Drita xenon
Navigacon
Senzora parkingu
Senzora ne pasqyre dhe ne fshisa
2 qelsa
E servisuar komplet nuk u mungon asgje
Regjistrim 10 muaj ne emrin tim
Vetura esht shfrytzuar per nevoja familjare nuk boj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim