Opel Vectra 1.9 cdti -07

Shitet nga: sea,007. 28 Tet 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 899 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet Opel Vectra 1.9 CDTI ,Karavan me 198819 Km,Km te garantura Vetura ka qen me tabela te Zvicres ku e kam doganu vet , qka nenkupton se garantoj per dokumentacion , vlen te ceket se eshte e mirembajtur me te gjitha serviset ne Auto Servisin RAFUNA ne Pr, per me shum inform, kem dokumentet qe mund ta argumentojn per serviset e kryera .
Ejani dhe binduni vet per cilesin dhe gjendjen e vetures
Vetura nuk eshte ne Auto Salon, por eshte vetur Familjare, me full opcione , gjithashtu vlen te ceket se vetura nuk eshte ne Hipotek,vetura eshte e c'regjistruar qka dmth se regjistrim nuk ka
Per me shum informata therrisni ne Nr.tel # 044 667 758 / 049 667 758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim