Opel Vectra B

Shitet nga: Naim 01 Maj 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR   2 450 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet dhe ndrrohet opel vectra 1.8 benzin,plin ne dizne. Posedon klim centrall airbag hidraulik regjistrim deri ne fund te majit me guma te reja m+s eshte eco tec. Eshte shum e ruajtun si brenda dhe jasht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim