U SHITTTTT

Shitet nga: AUTO SALLON ALDIONI 28 Dhj 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 555 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
shes opel zafira 2.0 cdti viti fund 2001 vetura osht me tabela rks osht shum ne gjendje te mir teknike dhe optike shum i rujtun si mrenda ashtu dhe jasht posedon klima ac komanda ne vollan kasetofonin cd ollogenka ne branik 7 ulse e shum e shum sende te tjera qe si kemi permendur nr kontakt 045 368 718 ose 045 207 206 xxx vetura osht tek auto sallon aldioni vetura ka qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim