UU SHITTTT

Shitet nga: AUTO SALLONI ALDIONI 09 Jan 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 999 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
SHES OPEL ZAFIRA 2.0 DIZELL VETURA ASHT ME TABELA RKS ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT SHUM E RUJTNE SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA AC OLLOGENKA NE BRANIK KARRIKAT LIKUR MRENDA 7 ULSE GOMA TE MIRA KASETOFONIN CD SAHATAT MRENDA TE BARDH E SHUM E SHUM SENDE TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR NR KONTAKT 045 368 718 045 207 206 XXX VETURA ASHT TEK AUTO SALLON ALDIONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim