U Shitee Flm Merrjep

Shitet nga: Auto sallon adri 26 Sht 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
shes pezho 206 benxin 28.09.2001 veture eshte e ardhur nga zvicrra eshte e garantuar per kilometra vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike posedon klim funksionale gjamat me rrym pasqyret me rrym fellne me gomate mira airbeg abes centrall etj etj
me liber te servisit.
per ma shum info 044838742.
Veturen mund ta merrni dhe ta kontrolloni ku te doni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim