Peugeot 206 -03

Shitet nga: Peugeot 29 Pri 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
peugeot 206 1.4 Benzin
viti i prodhimit 2003
klim
radio cd origjin
airbag
abs etj etj
makina asht me targa franqeze dhe asht e pa doganume
asht ne gjendje shum temir mekanike ash e ngjyrosur lomlet karoseria
ka tegjitha serviset e kryme ule fitri ules gurtnet epara te reja ka kontrole teknice sika 2 muj ka ardh duke u vozit pa problem
ka kater goma te reja te dimrit etj
tel ne fr 0033617162035
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim