FLM U SHIT NGA AUTO SALLONI ALDIONI

Shitet nga: AUTO SALLONI ALDIONI 16 Sht 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
SHES PEUGEOT 307 1.6 HDI VITI 2005 NE FUND VETURA ASHT ME TABELA RKS ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT SHUM I RUJTUN SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA AC FELLNE SHUM TE MIRA ME GOMA TE REJA GJAMAT ME RRYM E SHUM E SHUM SENDE TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR NR KONTAKT 045 368 718 045 207 206 XXX VETURA ASHT TEK AUTO SALLONI ALDIONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim