PEUGEOT 307 2.0 HDI RKS deri me 30-01-2016 nga CH

Shitet nga: ADEM 11 Nën 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 499 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
VETURA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE
VETUREN E ARDHUR NGA CH per her te par e kam doganu dhe regjistru ne janar te vitit 2014 dhe esht vozitur vetem nga une esht ne gjendje shum te mir ska nevoj per asnje investim e rujtne si mrena si jasht perfekt Motorri i punon perfekt serviset e kryme qdo her para kohe motorri esht i pa diskutueshem fenomenal vetura esht per nje marakli

VETURA POSEDON KETO OPCIONE

KLIM-KLIMATRONIOK

ESP

CENTRALL

ABS

SERVO-HIDRAULIK

DRITARE ELKTRONIKE

MUZIK TE MIR MP3

FRIGORIFER PER ME I MAJT PIJET E FTOFTA

SHPENZIMET NE 100 KM Rrug e Hapur 4.2 L
Kombinim 5.2L N'qytet 7.0L

2.0 HDI 79KW 107 PS

KUK PER RIMORKIO

4 GOMA TE REJA ME BANDASH DHE RROTKAPNE PER VER

+ GOMA TE REJA SAVA PER DIMER ME BANDASH + ME RROTKAPNE
D.M TH I POSEDON 8 GOMA TE REJA ME GJITHG BANDASH DHE ME GJITH RROTKAPNE + RROTEN REZERV

Etj.

MUND TE KONTAKTONI EDHE NE VIBER +37745400320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim