FLM U SHITTTTT

Shitet nga: AUTO SALLONI ALDIONI 28 Sht 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 888 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
SHES PEUGEOT 407 2.0 HDI VITI FUND 2006 AUTOMATIK VETURA ASHT ME TABLELA RKS ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT SHUM E RUJTNE SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA TRONIK KOMANDA NE VOLLAN KARRIKAT ELEKTRONIK FELLNE SHUM TE MIRA ME GOMA TE REJA OLOGENKA NE BRANIK E SHUM E SHUM SENDE TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR NR KONTAKT 045 368 718 045 207 206 XXX VETURA ASHT TEK AUTO SALLONI ALDIONI QMIMI 4888 MA LIR VEQ LODHESH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim