Renault Clio 1.5 DCI -09

Shitet nga: Tim 04 Jan 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Gjendje e shkeqlyer mekanike dhe optike
A/C, Centrale, Dritare Elektrike, Pulla ne Timon, Etj
Servisin e kryn komplet (Vajin, filtrrin, filterin Naftes, Filtrrin e Ajrit,)
Hargjime Shume Te Vogla
Origjina: Francë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim