Renault Laguna -02 Bëj ndërrim

Shitet nga: Hekuran 03 Maj 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR   3 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Renault Laguna 2.0 ide
Regjistrim deri ne muajin Nentor 2016
Posedon goma te reja te veres dhe dimrit
Nuk eshte hipoteke bankare
Per me shume kontaktoni ne 049845565 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim