Renault Laguna -02

Shitet nga: Hekuran 04 Nën 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR   3 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Renault Laguna 2.0 ide
Regjistrim deri ne muajin Nentor 2018
Posedon goma te veres dhe dimrit
Nuk eshte hipoteke bankare
Per me shume kontaktoni ne 049845565 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim