FLM U SHITTTT

Shitet nga: AUTO SALLONI ALDIONI 08 Tet 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 999 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
SHES RENO MEGANE 1.9 DIZELL VITI FUND 2004 VETURA ASHT ME TABELA RKS ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT SHUM E RUJTNE SI MRENDA ASHTU DHE JASHT
POSEDON KLIMA AC OLLOGENKA NE BRANIK FELLNE SHUM TE MIRA ME GOMA TE MIRA KASETOFONIN CD E SHUM E SHUM SENDE TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR NR KONTAKT 045 368 718 045 207 206 XXX
VETURA ASHT TEK AUTO SALLONI ALDIONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim