UU SHITTTT

Shitet nga: auto salloni aldioni 08 Dhj 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 777 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
SHES RENAULT MEGANE 1.6 BEZNIN VITI FUND 2003 E SPO ARDHUR NGA GJERMNIJA VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTNE SI MRENDA ASHTU DHE JASHT
POSEDON KLIMA TRONIK KARRIKAT GJYS LIKUR GJYS SHTOF OLLOGENKA NE BRANIK SENZORA PERMAS MU DHEZ PA KART START STOP GOMA TE REJA E SHUM E SHUM SENDE TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR
NR KONTAKT 045 368 718 DHE 045 207 206 XXX
VETURA ASHT TEK AUTO SALLONI ALDIONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim