FLM U SHITTTTTT

Shitet nga: Auto salloni aldioni 08 Pri 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
SHES RENAULT SCENIK 1.9 DCI VITI FUND 2004 VEQ ME DOGAN HOMOLOGIM DHE KONTROLL
VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT
POSEDON :KOMANDA VOLLAN :NAVI TE MADH
SENXORQ PAKINGU : RADIO CD :E MU DHEZ PA QELS DHE MU MBYLL PA QELS ETJ ETJ


NR KONTAKTI 045 368 718 OSE 045 192 192
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim