Renault Scenic 1.9 DCI. Sapo regjistruar ne RKS

Shitet nga: Xheti 05 Pri 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Renault Scenic, 1.9 DCI, sapo doganuar dhe regjistruar. Importuar nga Zvicrra. Posedon: Klimatronic, Abs, Esp, Servo, Tempomat, Boardcomputer, Karrikat gjysem likur, Shiber, Panaram, 9 airbags, Alarm, Centrall, Hapje qendrore, 4 xhama me hapje elektronike, Keyless, Radio CD, Liber servisi me kilometra garantune! Kerri esht ne gjendje shum mir. Per ma shum informata kontaktoni ne ket numer.... 044808009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim