FLM U SHITTTT

Shitet nga: auto salloni aldioni 04 Sht 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Rover
Modeli: 45
shes rover 1.8 benzin viti fund 2002 vetura asht me tabela rks asht shum ne gjendje te mir teknike dhe optike asht i rujtun si mrenda ashtu dhe jasht
posedon klima tronik komanda ne vollan fellne te mira me goma te mira senzora permas e shum e shum sende te tjera qe si kemi permendur
nr kontakt 045 368 718 dhe 045 207 206 xxx
vetura asht tek auto salloni aldioni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim