pikap

Shitet nga: jeton 17 Pri 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
Shes pika seat dizell 1.9 viti i prodhimit 1997 pikapi eshte ne gjendje te mir si nga pama ashtu edhe ne gjendje teknik per me shume informata lajmrohumi ne numrine e telefonit 044142123 prej ores 10 -22 dhe ka regjistrim deri me 28.8.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim