USHITEEEEEEEE

Shitet nga: auto sallan adri 30 Mar 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes audi dizel 3.0 automatik tiptronik me liber te servisit quatro ne fund te 2006 dritat me llupa + robot klimatronik navigacion karrikat likur me nxemje para dhe mas senzora para dhe mas fellne me goma te reja dhe me nje fjal esht full opcione Per ma shum info 044838742.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim