USHITEEEEEEEE

Shitet nga: auto sallan adri 27 Qer 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes Bmw 320 dizel 2.0 ne fund te 2001 ne gjendje shum te mire teknike regjistrim 07.07.2015 fellne me goma te reja klimatronik gjamat me rrym senzora pasqyret me rrym dhe shum sende te tjera per ma shum info 044838742.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim