ushiteeee

Shitet nga: Auto Salloni adri 07 Gsh 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes mercedesin Benzin+plin ne gjendje shum te mir teknike posedon xhamat me rrym abs centrall hidraulik vetura esht e bukur si jasht ashtu edhe mrena dhe esht me ni fjal esht tip top per ma shum 044838742
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim