Paletar 2.5T dhe 3T

Shitet nga: xxx 01 Jan 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
paletar 2.5T pa perdor
viber 049716134
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim