Doreza,Dana dhe Thik GERBER

Shitet nga: Fatlum 17 Pri 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes Dana dhe Thik ushtarake Gerber
gjithashtu edhe doreza ushtarake
Dana te Zeza Gerber-25 Euro
Dana te Bardha Gerber-45Euro
Thika Gerber -40Euro
Doreza Ushtarake -20Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim