MAQIN PER QEPJE DY TEGELESH

Shitet nga: AFRIM 26 Shk 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
MAQINA PER QEPJE INDUSTRIALE DY TEGELESH 16 MM jane dy copa e madhe dhe e vogel TE FIRMAVE ADLER DHE SINGER.
Maqinat jan te pershtatshme per qepje te tendave,mobileve etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim