Makina per Mobileri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Euro-swiss Sot 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina te ndryshme për prodhimin e mobileve

ABS.
Sharra,
CNC
Shpojsa, etj

te gjitha te servisume dhe qmime të arsyshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim