Makine per pastrimin e dyshemes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Euro-swiss 17 Pri 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kemi disa makina per pastrimin e dyshemes
dy copa jane me bateri dhe nje eshte me rryme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim