Motor sharr per beton dhe hekur

Shitet nga: 16 Shk 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
motorr sharr osht ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim