Paletar 2.5T dhe 3T

Shitet nga: xxx 01 Jan 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
paletar te ri pa perdor
viber 049716134


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim