Paletar 2.5T dhe 3T kompresor

Shitet nga: xxx 21 Maj 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
paletar te ri pa perdor
viber 049716134

golf ,audi,bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim