Paletar 3 ton dhe auto larje

Shitet nga: xxxxx 17 Sht 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shiten paletar 2 ton dhe 2.5ton pa perdor nga Gjermania auto larje karcher etj.
045-606-630
049-716-134 viber


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim